Про проєкт


Компанія ОК «Best Resorts Apartments» пропонує вам сучасний житловий комплекс апартаментів на першій лінії від моря з великими терасами, які мають прямий краєвид на море.

«Best Resort Apartments» це апартаменти в курортному місті Чорноморськ (Іллічівськ), який знаходиться на Півдні України, на узбережжі Чорного моря, за 20 км від великого регіонального центру - Одеси. 20 травня 2011 року над міським пляжем було піднято "Блакитний прапор" сертифікат екологічної якості пляжів. Цей пляж – єдиний в Україні, який отримав "Блакитний прапор". Цю нагороду з 2011 року пляж отримує щороку. Апартаменти знаходяться на першій лінії від моря, всього за 3 хвилини ходьби від міського пляжу.

Апартаменти призначені для постійного життя, відпочинку та ведення бізнесу.

У комплексі є різноманітне планування апартаментів.

Планування розроблено за принципом «1+1+2…», (переглянути варіант можна перейшовши за посиланням)  що означає можливість створення вашого індивідуального планування за допомогою об'єднання будь-яких апартаментів, які знаходяться поруч, а також об'єднання у два рівні.

Висота стель в апартаментах – 3,3 м, а на 6 поверсі – 3,6 м.

На першому поверсі комплексу розташовано кафе та тренажерний зал.

На території «Best Resort Apartments», є: три відкритих басейна, два з яких знаходяться на даху. Також на даху передбачені зона відпочинку та бар.

Територія комплексу є закритою та оснащена відеоспостереженням по всьому периметру.

У комплексі є підземний паркінг та гостьові паркувальні місця.

Для комфортного переміщення в комплексі обладнано два ліфти з панорамним видом на море.

Проект комплексу передбачає пандуси для пересування батьків з дитячими візками та людей із індивідуальними фізичними потребами.

Комплекс розроблено відповідно до останніх норм: ДБН та інших нормативних документів.

У комплексі буде організовано керуючу компанію зі здачі апартаментів в оренду за бажанням власників, у той час, коли вони ними не задіяні.


Компанія ОК «Best Resorts Apartments» отримала номінацію як найкращий інвестиційний проект у рекреаційній зоні Півдня України у національному рейтингу якості товарів та послуг "Зірка якості"